samolepky

Ochranné samolepky

V nabídce ShamanRacing nesmí chybět ani ochrana vašich kol. Není nic horší než zbytečně odřený lak rámu od bovdenu nebo kamínků. Nemluvě o zničené zadní stavbě od řetězu. Celou nabídku ochranných samolepek pak uzavírají reflexní samolepky v několika barevných provedení, díky kterým se v noci na silnici stanete nepřehlédnutelnými.

Ochranné samolepky pod bovdeny

Balení obsahuje 6ks samolepek o rozměru 20x30mm, které slouží k ochraně laku vašeho kola proti odření od pohybujících se bovdenů nebo jiných součástí. Samolepky jsou z kvalitního 3M materiálu, který po nalepení výborně drží. Pro maximální přilnavost doporučujeme povrch rámu nejdříve odmastit. Na výběr je ze dvou provedení – čiré a karbonové.

Tech. parametry:

Materiál: 3m polyuretane sticker
Hmotnost: 5g
Velikost: 20mm x 30mm

Cena: 59,-

Koupit v e-shopu …

 

Ochranná samolepka pod řetěz

Tato samolepka slouží k ochraně zadní stavby proti omlácení od řetězu. Díky kvalitnímu lepidlu skvěle drží na svém místě. Náš tip je samolepku po nalepení ještě nahřát horkým vzduchem (např. fénem). Pro maximální přilnavost doporučujeme povrch rámu nejdříve odmastit. Na výběr je ze dvou provedení – čiré a karbonové.

Tech. parametry:

Materiál: 3m polyuretane sticker
Hmotnost: 5g
Velikost: 25mm x 240mm

Cena: 79,-

Koupit v e-shopu …

 

Ochranná samolepka pod řetěz XL

XL verze klasické samolepky pod řetěz pro rámy se širší rámovou trubkou. Tato samolepka slouží k ochraně zadní stavby proti omlácení od řetězu. Díky kvalitnímu lepidlu skvěle drží na svém místě. Náš tip je samolepku po nalepení ještě nahřát horkým vzduchem (např. fénem). Pro maximální přilnavost doporučujeme povrch rámu nejdříve odmastit. Na výběr je ze dvou provedení – čiré a karbonové.

Tech. parametry:

Materiál: 3m polyuretane sticker
Hmotnost: 5g
Velikost: 50/80mm x 280mm

Cena: 169,-

Koupit v e-shopu …

 

Ochranná nálepka na rám

Dlouhá a dostatečně široká ochranná samolepka na rám. Nejlepší ochrana spodní rámové trubky od odlétajících nečistot. Díky kvalitnímu lepidlu skvěle drží na svém místě. Náš tip je samolepku po nalepení ještě nahřát horkým vzduchem (např. fénem). Pro maximální přilnavost doporučujeme povrch rámu nejdříve odmastit. Na výběr je ze dvou provedení – čiré a karbonové.

Tech. parametry:

Materiál: 3m polyuretane sticker
Hmotnost: 20g
Velikost: 55mm x 580mm

Cena: 349,-

Koupit v e-shopu …

 

Reflexní samolepky set 6ks

Využívají se jako doplněk pasivní ochrany cyklisty. Mohou se nalepit na jakékoli místo, které je pro samolepku dostatečně přilnavé (rám kola, helma a podobně). Díky barevné nabídce je možné dobře esteticky nakombinovat samolepky s barvou kola. Díky kvalitnímu lepidlu skvěle drží na svém místě. Náš tip je samolepku po nalepení ještě nahřát horkým vzduchem (např. fénem). Pro maximální přilnavost doporučujeme povrch rámu nejdříve odmastit.

Tech. parametry:

Materiál: 3M Scotchlite reflective
barva: stříbrná, žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená, černá
Hmotnost: 4g
Velikost: 2ks 40mm x 40mm, 4ks 15mm x 40mm

Cena: 59,-

Koupit v e-shopu …

 

Comments

comments

%d bloggers like this: