graft_compl-1000x666

Graft

Graft_ISCG_white_350pxGRAFT

Přepracovaný model Graftu na rok 2014 disponuje odnímatelným nárazníkem, který zajistí maximální ochranu vašeho převodníku a řetězu. ShamanRacing flexibilně reaguje na stále ostřejší enduro ježdění, ke kterému patří také převody 1×10 a 1×11.

Použití: pro jeden převodník, ideální na Enduro, Allmountain, Freeride nebo ježdění v bikeparcích. Jeden převodník je stále oblíbenější mezi XC a Enduro jezdci a díky tomuto vodítku si zajistíte nespadnutí řetězu i v těch nejtěžších podmínkách. Doporučujeme také v kombinaci s profilovanými převodníky!

Na základnu si můžete vybrat z několika barevných možností horního vodítka pro napínák Drake/Graft
A také z několika barevných variant nárazníku:

Technické údaje:

Typy uchycení: BB, ISCG, ISCG 05
Materiál: Al EN 6082
Velikost: 32 – 38 zubů
Váha kompletního vodítka: 107g

Cena: 1390,-

Koupit v e-shopu …

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAGRAFT LITE

Inovované vodítko řetězu pro singlespeed na XC kolech. Vodítko řetězu Graft je ideální na XC, Enduro, Allmountain, Freeride nebo ježdění v bikeparcích. Díky tomuto vodítku si zajistíte nespadnutí řetězu i v těch nejtěžších podmínkách, se kterými se v poslení době setkáváme na XC závodech. A právě díky obtížným technickým pasážím se kombinace s jednopřevodníkem stává stále oblíbenější. Na základnu si můžete vybrat z několika barevných možností horního vodítka pro napínák Drake/Graft. Pro rok 2014 jsou k dispozici nově i typy uchycení Direct mount, E-type a clamp mount!

Technické údaje:

Typy uchycení: BB, ISCG, ISCG 05, Direct mount (new), E Type (new), clamp mount (coming soon)
Materiál: Al EN 6082, black colour
Velikost: 32 – 42 zubů
Váha: 48 – 80g

Cena: 790,-

Koupit v e-shopu …

 

graftX_03r_350GRAFT X

Zcela nová řada vodítek řetězu ShamanRacing Graft X, byla vyvinuta s ohledem na rozrůstající se popularitu systémů 1×10 a 1×11. Odlehčená základna vodítka ShamanRacing Graft X disponuje integrovaným nárazníkem, který zajistí maximální ochranu jinak zranitelného řetězu a převodníku. Díky polohovatelnému hornímu vodítku, které je k dispozici v mnoha barevných odstínech, se už nikdy nestane, že vám spadne řetěz a to ani v nejnáročnějších podmínkách!

Celé vodítko je velice kompaktní v minimalistickém designu, který dokonale ladí především s pohonem Sram “X”.

Technické údaje:

Typy uchycení: BB, ISCG, ISCG 05
Váha: 90g
Rozsah: 28-32z.
Typ uchycení: BB, ISCG, ISCG 05
Materiál: AL-EN6082 5mm

Cena: 1390,-

Koupit v e-shopu …

 

 

 

 

Comments

comments

%d bloggers like this: