Jakub Říha videoprofil

protivin-kopie

Po delší odmlce Jakuba Říhy kterou způsobilo zranění kotníku se zpět může vrátit do sedla a užít si alespoň podzimní ježdění. Odpočinout od závodní hektiky a stresu a pomalu si tvořit plány a začít se připravovat na sezonu nadcházející.

„V letošním roce jsme zaznamenal mnoho závodních úzpěchů, ale také to nepříjemné zranění které mou krasojízdu dost poznamenalo. Hned na prvním závodě letošního 4X ProTour jsme zvítezil v kvalifikaci a tak jsme v do závodu nastupoval s číslem jedna. Nebo v Polsku také na ProTour kdy jsme ve finále téměr do poslední zatáčky hnal prvního před sebou, až když měl přijít atak na prvenctví přišel pád. Problém s dost zničeným kolem po skoku z rock garden během tréninku ve Fort William a nakonec díky velké pomoci sponzorů které byli na světovém poháru z toho bylo sedmé místo. Boj o celkové třetí místo v 4X ProTour do posledního závodu kdy ale přišelo již zmiňované zranění a stopka na více než deset týdnů. Po zranění pak už byli jen ty nejvěčí závody jako mistrovství Evropa a Světa jenže bez tréninku po tak dlouhé pauze jsme nikdo nemohl počítat s žádným velkým úzpěchem ale i přes bolest a obavy doktorů jsme šel do závodu. Teď už mě jen čeká dlouhá rekonvalecence a přípavy na další sezonu, a závodníky tak oblíbení podzimní pohodové ježdění.“

20120601_0207_crobertsona-kopie

Ale bez vás by jsme to nedokázali, díky všem co jste mě v letošním roce podpořily a vložily do mě důvěru, doufám že jsme vás nezklamal ! Jako takové malé poděkování jsme si pro vás připravil video edit Jakub Říha 2012, a tak se pohodně usaďte….. začínáme !


Jakub Říha 2012 from Mad Moss Films on Vimeo.

Comments

comments